Описание маршрутов
1) 3А маршрут вул. Стрийська(ТРЦ«King Cross Leopolis») — вул. Князя Романа—вул. Франка—вул. Шота Руставелі—вул. Стрийська(ТРЦ «King Cross »)
2) 4А маршрут просп. Червоної Калини (Санта-Барбара)—вул. Снопківська—вул. Стуса—просп. Червоної Калини (Санта-Барбара)
3) 6А маршрут вул. Величковського (Рясне-2)—вул. Шевченка—вул. Городоцька—просп. Свободи – вул. Величковського (Рясне-2)
4) 16 маршрут вул. Сихівська—просп. Червоної Калини—вул. Карбишева—вул. Литвиненка (у зворотному напрямку: вул. Угорська)—вул. Панаса Мирного—вул. Чернівецька (головний залізничний вокзал)
Автобусы: Богдан, ЛАЗ